KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13535072
nr 1353 5072
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Blandteknik, Signerad. Motivet: 41x31 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
8.800 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:21:30
2.000 kr
8.600 kr
4.400 kr
4.600 kr (Budbetjänt)
7.200 kr
7.400 kr (Budbetjänt)
8.000 kr
8.200 kr (Budbetjänt)
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold